MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Lühijutt ''KAK''

Go down 
+4
Diana.
nasicc
Pharaoh
Sümmeetria
8 posters
AutorTeade
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 28
Asukoht : Tartu

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime16/8/2008, 18:34

Kirjutatud Max Allan Collins'i raamatu järgi ''CSI : Köitvad sidemed'' järgi. Mõni koht sarnaneb täielikult raamatule, enamus muudetud endalikuks.

SOOVITAN RAAMATUT :]

Paanika läbistas Jim Brassi nagu külm, käre mägituul, mis undas Nevada kõrbe kohal. Nüüd kus ta jälle teadvusele oli tulnud tundis Jim köit mis tugevalt tema kõri pigistas. Tume kogu , kes hoidis nööri mehe kaela ümber , naeris kurja kuulutavalt. Jim lebas oma väikeses Las Vegase põhjarajoonis asuva maja põrandal ihualasti , võideldes köiega mis üha enam ta kõrile surus. Tuba lehkas vängelt higi ja kiirtoidu pakkide järgi.
Jim oli mitte eriti ammu kõndinud ukse kella peale ust avama. Läbi ukse silma , nägi ta meest kes oli riides piisavalt korralikult , et olla mõni mormoon või Jehoova tunnistaja. Jim teadis , et mees ei lähe ära enne kui ta talle vastab. Ometi, kas ta polnud mitte uksele riputanud seda kuradi silti ,,PALUN MITTE TÜLITADA’’. Ukse taga seisev ilmetu indiviid sümboliseeris Jimi jaoks kõiki tema väärtusliku privaatsuse rikkumisi ja invasioone ning nördinud Jim Brass oli teinud ukse pärani lahti , et sellel vennal pea maha võtta ja ta perse saata. Ainult , et Jim ei suutnud suudki avada enne kui asjad läksid halvasti , väga õudselt , jubedalt .. halvasti.
Jim ei teadnud , kas teda oli uimastatud , löödud rusika või millegi säärasega , ja võib-olla ei saagi ta seda kunagi teada. Jim lõpetas kätega vehkimise ja üritas köit ära tõmmata, kuid ei suutnud oma sõrmi selle neetud silmuse alla saada..
Jim pigistas silmad kinni nii kõvasti kui suutis. Mees arvas , et kui ta ei ava silmi , ei näeks ta oma ründaja nägu. Kui ta ei näe nägu , lastakse tal ehk elada. Kuid Jim ei märganud kahte fakti: kui ta oleks silmad avanud oleks sinna voolanud nii suures koguses higi , et mees poleks kuhugi näinud ja teiseks istus ründaja mehel seljas , seega poleks Jim nagu nii tema nägu näinud. Kurjategija kontrollis olukorda ja Jim mõistis , et tema elu ja surma küsimuse üle otsustab see sama tume kogu tema selja taga.
Jimi mõtetesse ilmus tibatilluke lootusekübe..
.. ta teadis , et vaid ühe käehaarde kaugusel asuval laual oli nuga ümbrikute lõikamiseks. Kui ta vaid küündiks selleni. Ta sirutas käe nii pikalt välja kui sai. Käsi tundus raskena , nagu oleks selle asemel tina kolakas. Isiksus ta seljal lõi mehe käe alla , ning Jim ei leidnud enam jõudu seda tõsta.
Kui värvilised tuled tuhmusid ja mattusid pimedusse , nägi Jim vaimusilmas oma naist , Anniet , kes mehele nukralt naeratades lausus : ,,Ühe inimese unistus on teie õudus nägu’’. Jim suutis vaid sekundi veel , mõelda sellele miks naine talle sellise lause lausunud oli. Hingamine muutus raskemaks ja lootus ellu jääda kahanes. Kulus vaid hetke kui Jim peale lühikest ja lõikavat appi hüüet sügavasse unne vajus ..
.. IGAVESEKS.


Viimati muutis seda 1448 (16/8/2008, 20:10). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Pharaoh
Juudijõulupuu
Pharaoh


Female Postituste arv : 248
Age : 30
Asukoht : Suure-Jaani

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime16/8/2008, 18:53

ma pole seda raamatut lugenud, aga igastahes sinu jutt on väga hea! :)
Tagasi üles Go down
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime16/8/2008, 18:56

Ohhh.
Täiega hea ju! (Y)
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime16/8/2008, 19:03

Kas sa oled selle ise teinud, või raamatust maha kirjutanud?
Tagasi üles Go down
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 28
Asukoht : Tartu

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime16/8/2008, 19:06

Dinx^^ kirjutas:
Kas sa oled selle ise teinud, või raamatust maha kirjutanud?

Ma ei kirjutanud seda maha kui sa nii arvad. Üks koht on vist täielikult maas. Aga muidu idee on kaa sealt. Loe seda raamatut, seda sissejuhatust mina leidsin küll vahe. Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime24/8/2008, 22:16

Vägagi hea.. :)
Tagasi üles Go down
ThatsMe
Tsiklimees
ThatsMe


Female Postituste arv : 444
Age : 28
Asukoht : Wonderland.

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime12/11/2008, 18:42

Vväga hhea (yy)
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/kryssu10
Külaline
Külaline




Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime2/4/2009, 22:46

Ma olen seda raamatut lugenud, ja olen CSI fänn, ja praegu ma avastasin jälle selle jutu, ma kunagi lugesin.
Aga Jim oli tegelikult päris tore, killinud keegi teine ära Very Happy

PS: Ma avastasin just et kirjaniku initsiaalid annavad kokku ühe CSI tegelase eesnime Very Happy:D:D
Tagasi üles Go down
Sümmeetria
Kasutaja
Sümmeetria


Female Postituste arv : 83
Age : 28
Asukoht : Tartu

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime24/6/2009, 07:56

Werewolf Took kirjutas:
Ma olen seda raamatut lugenud, ja olen CSI fänn, ja praegu ma avastasin jälle selle jutu, ma kunagi lugesin.
Aga Jim oli tegelikult päris tore, killinud keegi teine ära Very Happy

PS: Ma avastasin just et kirjaniku initsiaalid annavad kokku ühe CSI tegelase eesnime Very Happy:D:D

Jim on muhe, aga ma ei tahtnud panna sama nime mis oli raamatus ning mõne muu hea nime peale ma lihtsalt ei tulnud. MAC (?), miks see mulle küll üldse tuttav ei ole?
Tagasi üles Go down
http://outandgo.blogspot.com
Külaline
Külaline




Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime21/10/2009, 21:07

Okei, olin ma varem seda raamatut lugenud? Ei mäleta. Nüüd lugesin uuesti, nii juttu kui raamatut.
Tõetruult kirjutatud, sarnaselt. Hea =)
Mac = Mac, mistandoligi, Tyler? Midagi sellist. CSI: New York telesari.
Tagasi üles Go down
Marmelaad
Tsiklimees
Marmelaad


Female Postituste arv : 430
Age : 30
Asukoht : Sahtlis

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime24/10/2009, 21:45

Uuh, mulle meeldib CSI, ja mulle meeldis see jutt.
Tagasi üles Go down
Taylor
Kuri põhjapõder(???)
Taylor


Female Postituste arv : 199
Age : 28
Asukoht : In my dreams.

Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime25/10/2009, 17:29

Werewolf Took kirjutas:
Okei, olin ma varem seda raamatut lugenud? Ei mäleta. Nüüd lugesin uuesti, nii juttu kui raamatut.
Tõetruult kirjutatud, sarnaselt. Hea =)
Mac = Mac, mistandoligi, Tyler? Midagi sellist. CSI: New York telesari.

Mac Taylor. Ei tulene minu kasutajanimest. Very Happy
Teemasse: väga meeldis, head kirjeldused jne. All things, that have already said. tamtaram, jahh, ülimeeldis. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://orkut.com
Sponsored content





Lühijutt ''KAK'' Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lühijutt ''KAK''   Lühijutt ''KAK'' Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lühijutt ''KAK''
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: