MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc

Go down 
+20
Mezilane
Everleigh
ChocolateMoonLight
Sulesepp
TeddyBear
Tärru.
Murtagh
Kärolyn
Espada
kcissy
Pingu
padjanägu, [h]
black
Pizza
Diana.
Audrey
Tuki
Prince Kirameki
Keiti
Maiu Laaneoja
24 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 20:57

no ma ei tea, MMSi suutsin kuu aega järjest kirjutada. Very Happy tšekkisin, üks PT on umbes 2000 sõna Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 21:07

Keiti kirjutas:
oh, Audrey kui sa peaksid seda kunagi lugema. Su arvamus muutuks minust kindlasti v2gav2gav2ga palju.

ja miks ma seda arvasin, et sa seda teed?!

Ma olen täiesti nõus seda lugema ja üldkokkuvõttes ma eriti ei usu et see suudaks mu arvamust sinust eriti enam kujundada. See arvamus/ettekujutus sinust on juba ammu olemas ja tavaliselt miski seda enam ei kõiguta või nii...
Mis on minevikus on minevikus- seda ei saa enam muuta.
Mina annaks sulle küll oma jutu lugeda Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 21:10

oh, v2ga hea! Ma ytlen ausalt v2lja, et sa oled siin foorumis ainukene inimene, kelle arvamus mulle korda l2heb.
tead ma isegi vist v6iksin seda sulle lugeda anda. (:
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 21:11

*thank you*

isegi kui mul 50 000 sõna välja ei tule.... Olen õnnelik, et saan oma tunded välja kirjutada...
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 21:12

aga võistlus on siiski hea proovilepanek Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 21:13

mina tahan Audrey jutukest (xd) v2ga lugeda.
ja mu tunded on nii erinevad. yhes m6ttes tahan ja teises m6ttes ei taha.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 21:20

sama siin Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 22:04

Teate mis? Põlise nanolasena soe soovitus enne nano - magage! Magage kohutavalt palju, sest seda uneaega kasutate te nano ajal. Oma romaani viimased kymned tuhanded kirjutasin ma (siis, kui arvuti ajutiselt minu toas oli) syda88sel. Sest p2eval olin ma koolis. Vabandust, magasin koolis. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 22:07

tuli nali meelde, kui me inglise keeles koolidest rääkisime.
õpetaja seletas internaatkooli: "a place where you can study, eat and sleep."
"our school?" Very Happy


aga pffff, päeval saab vabalt kirjutatud. õhtuti. ma nkn muud ei tee, kui arvutis passin Very Happy päeval koolis kogub mõtteid vmt ja siis hakkab kirja panema pärast kooli ja trenni või tööd vmt Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 22:10

Ja vot sellep2rast (see on yks p6hjus) scrapin ma k2sitsi. Siis saan ma tunni ajal koolis kirjutada ja on suurem v6imalus 60k v6i rohkemgi t2is saada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 22:11

Mm, mul on ka siis mõte olemas, mis on mul tõttöelda juba päris kaua peas olnud. Tahan kirjutada midagi, kus on põhjamaade mütoloogiat sees ja kus ma olen ise loonud oma superrassi - virmalised. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 22:17

uuuuu, that's nice, that's nice Very Happy mul on ikka nii kahju, et ma latrodeniumiga siis alustasin juba Very Happy võitegelikult, kui võtta nõnda, siis on ikka hea ju, kui sa oled mingite muude projektidega juba alustanud. mida rohkem kirjutad, seda paremaks sa saad ju Very Happy muidugi, kui ideid jagub.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 23:00

olen n6us^^

kusjuures ma kirjutan ka k2sitsi. Hetkel teen siin kavapunkte. Muidu jookseb mul 1.novembril juhe kokku. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime27/10/2009, 23:03

peaks vist isegi mingid kindlad faktid-asjad kirja panema Very Happy no tegelikult, ma Birksule rääkisin suht ära kõik, mis mul siiani mõeldud on xD nüüd pean hakkama raamatuid otsima, et mitte liiga fictionit teha, kui ma ajaloost kirjutan, pean seda õigesti tegema -.- faktiliselt. ajaliselt. loogiliselt Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 00:02

sul on sellesm6ttes t6esti palju raskem.
Kui mul midagi imelikult l2heb, siis ei saa keegi kontrollida, kas see oli nii v6i mitte.
Ma arvan ka, et m2rkmed aitaks palju edasi.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 00:06

aga samas, see ongi fictioni hea pool, et non of it is real Very Happy või noh, tegelt, minu fic'is on enamasti kõik teoreetiliselt võimalik Very Happy
aga lihtsalt, mulle ei meeldiolulistes faktides mööda panna või nii. kui ma teen suure sõja kahe riigi vahel, siis ma ei saa sellist asja välja mõtelda Very Happy google on sellistes asjades mu parim sõber! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 00:11

6igus. Oleks eriti haige, et mainid ..ee..oletame... kirja tekkimis aega ja siis kirjutad: kiri tekkis 18 sajand. vms. :)
muidugi selliseid vigu vaevalt, et normaalsed inimesed teeksid.
google on t6esti hea koht.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 00:15

just nimelt! sa mõistad ikka mind selliselt alalt Very Happy
ja see, kui sa otsid selliseid minor fakte, arendab tegelikult julmalt Very Happy jäävadki toredad killud meelde Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 00:17

ongi. arendab v2ga palju. :)
tegelt mulle tundub, et sul vist ongi k6ige raskem teema.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 00:20

XD so far so good Very Happy aga mulle meeldib. paneb mõtlema ja värki Very Happy mõtelda mulle meeldib. ega ma muidu iga õhtu vahetult enne magamajäämist oma brain championis päeva harjutused, oma 10 seasweeperit ja ühe sudoku ära ei lahendaks Very Happy aga see on offtopic.

ma niiii ootan juba Very Happy mõtlesin siin, et ma pean eriti kähku tegema, et see üle vaadata, modida ja siis konkursile viia Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 10:08

google on kirjaniku parim sõber. :)
eks ma ka kontrollin vahel fakte. eriti AOV ja lüüra jaoks.
*naudib viimaseid päevi normalset režiimi*
Eelmine aasta olin ma kohvihoolik, pigem kofeiinisõltlane. Palju ma Pepsit ära jõin... Oma 6 liitrit kindlasti. Pluss need loendamatud tassid kohvi. ^^;
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 11:00

mina joon p2evas umbes 10 tassi kohvi.
Novembris ma korrutaks selle iga p2ev kahega.

aga, krt, ma tahan juba kirjutama hakkata!!!
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 30
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 12:01

täiesti haige, mis ootusärevus sees on Very Happy fenomenaalne lihtsalt Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 12:21

mul on selline tunne, et kohe plahvatan.
m6tlen, et kirjutaks ikkagi veits. Siis j2lle: eitohi!eitohi!eitohi! xS
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime28/10/2009, 12:38

Sama siin. Tahaks juba oma va kaustiku täis kirjutada, aga pidevalt sõiman ennast: Ei tohi, Birgit, ei tohi! Very Happy
A nuh, see'p sii om, ku sia ta'a kuulus kirjataja ola. * naerab oma veidrat murret *
Tagasi üles Go down
Sponsored content





WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 19Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: