MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc

Go down 
+20
Mezilane
Everleigh
ChocolateMoonLight
Sulesepp
TeddyBear
Tärru.
Murtagh
Kärolyn
Espada
kcissy
Pingu
padjanägu, [h]
black
Pizza
Diana.
Audrey
Tuki
Prince Kirameki
Keiti
Maiu Laaneoja
24 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime29/11/2010, 21:57

Michelle Manson kirjutas:
Noonii, 50 000 valmis Very Happy Very Happy Nüüd teha loole üks tore ja kiire lõpp ning I'm ready! Very Happy

Kas sa nagu ära ei taha seda verify'da? Saaksid oma võitjariba ja meened kätte...

Pingu kirjutas:
aga ma just võitsingi noorte oma Very Happy haha, Very Happy

Oleks ma ka noorte omal osalenud, oleksin juba ammu võitja.
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime30/11/2010, 12:21

Ma ei tea kuidas seda teha o_o Üritan aga ei tea, ei tule välja 0_o
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime30/11/2010, 12:40

Okei, sain hakkama Very Happy Vaatasin õpetusvideot XD
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime30/11/2010, 17:40

@Takuya - mõni on väga mossis oma kaotamise pärast. Very Happy (sorry, ei suutnud ütlemata jätta. Very Happy Very Happy)
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime30/11/2010, 18:53

ära tegin, ära tegin, jee-jee! Very Happy:D mis sellest, et ma ei teinud seda õiget, aga sellegi poolest olen ma täiega õnnelik ja uhke Very Happy väga hea tunne on nüüd Very Happy
Tagasi üles Go down
Pizza
Because pizza is love, pizza is life
Pizza


Male Postituste arv : 2863

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime1/12/2010, 12:43

Kcissy, mis su NaNoWriMo kasutaja on? Very Happy
Tagasi üles Go down
kcissy
Võsaspets
kcissy


Female Postituste arv : 1253
Age : 29
Asukoht : pidevalt paradiisis (või siis hullumaja ukse taga)

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime1/12/2010, 16:34

mul on kasutaja praegu ainult noortekas Very Happy pole olnud viitsimist õigesse kasutajat teha Razz
Tagasi üles Go down
ChocolateMoonLight
Kojamees



Male Postituste arv : 34

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime1/12/2010, 16:56

Hülgasin kasutaja


Viimati muutis seda ChocolateMoonLight (22/3/2013, 00:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime1/12/2010, 18:09

Novembris, duh, see on alati novembris. Very Happy

Ja siis on muidugi tütarüritused jaanuaris, juulis ja augustis. Ning April Script Frenzy (milles on minul endal plaan osaleda). :)



Mina ei võitnud Nanot see aasta. Aga hea tunne on, 20k ikkagi. Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime1/12/2010, 23:48

padjanägu, [h] kirjutas:
@Takuya - mõni on väga mossis oma kaotamise pärast. Very Happy (sorry, ei suutnud ütlemata jätta. Very Happy Very Happy)

Järgmine kord ära ütle. Ma pole mossis. Ma olen juba sellega leppinud, et kui töö, kool ja sada tuhat muud asja samale kuule langevad, on kirjutamine ilma korralike kavapunktidega peaaegu võimatu, hoolimata mu töönarkomaaniharjumustest ja võimest teha mitu asja korraga ja hästi. Leppisin juba siis, kui hakkasin maha jääma.
Pealegi on nüüd, mida teha (cosplay ja cosplay ja... cosplay =.=), ja mu romaan ei jää mälupulgale mädanema, sest järgmine aasta jätkan seda, against all rules.
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime2/12/2010, 14:35

Jah ja see, et sa siin tulihingeliselt end õigustama kukud tõestab nüüd täpselt mida..?
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime2/12/2010, 15:43

Takuya, ehk oleks lihtsam lihtsalt tunnistada, et NaNoWriMo on midagi hüperrasket ja sellega saavad hakkama ainult tõeliselt selge peaga inimesed? Very Happy
Kõigi elus toimub ühe kuu jooksul igast asju. Sa ei tohiks arvata, et just sina oled erand Very Happy
Mina ei jõudnud isegi 10000 sõnani, aga küll ma proovin uuesti Very Happy:D
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime2/12/2010, 16:03

Ma kirjutasin 510 sõna ja sinna see asi jäi ka. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime4/12/2010, 08:52

ma kirjutasin esimesel nädalal korralikult ja siis läks nii kiireks, et ei olnud hetke enam Very Happy Lõpupoole oli, aga ma olin lootuse kaotanud xd
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime5/12/2010, 21:43

Maitea, on see mingi ühtekuuluvustunde hale katsetus, et kui keegi midagi ütleb, karatakse talle kohe turja?
Absoluutselt ei viitsi selle pasaga tegelda, eksole. Nii et ma ei hakka käituma nagu ajudeta tiinekas ja kõigil kollektiivselt nägu täis sõimama, vaid lihtsalt lõpetan selle teema lugemise ja lähen oma eluga edasi.
Ja avaldan vähem arvamusi teemadel, mis mulle kuidagi vastu on hakanud/rohkem pingutust nõuavad.
kthnxbai
Tagasi üles Go down
ChocolateMoonLight
Kojamees



Male Postituste arv : 34

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime28/3/2011, 17:48

Hülgasin kasutaja


Viimati muutis seda ChocolateMoonLight (22/3/2013, 00:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime28/3/2011, 19:07

Script Frenzy - Nanowrimo sõsarüritus: 100 lehekülge filmi-/koomiksi-/tvshow-/whateveri stsenaariumi 30 päevaga.
Mina! ^____^
Tagasi üles Go down
ChocolateMoonLight
Kojamees



Male Postituste arv : 34

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime28/3/2011, 19:44

Hülgasin kasutaja


Viimati muutis seda ChocolateMoonLight (22/3/2013, 00:17). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime28/3/2011, 23:11

Mina püüan ka osaleda, kuigi kardan, et hetkel tundub mu idee mulle palju paremana kui siis, kui ma seda realiseerima hakkan Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime4/4/2011, 19:57

Oh, tore, et ma selle maha magasin. Oleks viimane aeg oma manga jaoks mingit asja tegema hakata.
-.-
Fain.
Tead, WT, ma vist joinin teiste JulNolastega ja kirjutan oma NaNoromaani hoopis juulis. Vaimse ja füüsilise tervise nimel. Pealegi on mu plot praegu värskem kui peale suve.
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime19/10/2011, 16:53

Nii jah, nüüd tuleb siis varsti uus NaNoWriMo. Kes osalevad?
Tagasi üles Go down
Everleigh
Magus maius
Everleigh


Female Postituste arv : 2033
Age : 35
Asukoht : Tallinn

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime24/10/2011, 11:25

Ma võtan osa Very Happy
Ma ei kujuta ettegi kuidas see peaks välja kukkuma, kuna ma pean samal ajal eksamite ja lõputööga tegelema, but I'm in for sure Very Happy
Tagasi üles Go down
Pingu
Kuri admin
Pingu


Female Postituste arv : 1928
Age : 29
Asukoht : London

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime30/10/2011, 15:36

Ma ei osale see aasta. Elan kõigile kaasa, kes osalevad though Very Happy
Aga kas keegi on kuulnud midagi sarnastest lugemisvõistlustest?
Tagasi üles Go down
https://snlhmn.forum.co.ee
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime31/10/2011, 20:31

Mina võtan ka osa. Ilmselt kannatab selle all kõige rohkem minu süntaks Very Happy

Oh, kui sellised lugemisvõistlused ka olemas oleksid, oleks see väga lahe, aga mulle pole midagi sellist silma hakanud Laughing
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime31/10/2011, 22:50

Ma.. vist.. :d
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Sponsored content





WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 18 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc
Tagasi üles 
Lehekülg 18, lehekülgi kokku 19Mine lehele : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: