MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc

Go down 
+20
Mezilane
Everleigh
ChocolateMoonLight
Sulesepp
TeddyBear
Tärru.
Murtagh
Kärolyn
Espada
kcissy
Pingu
padjanägu, [h]
black
Pizza
Diana.
Audrey
Tuki
Prince Kirameki
Keiti
Maiu Laaneoja
24 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime2/11/2009, 21:09

uu, naiss (Y)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime2/11/2009, 23:22

Ma sain läpaka kätte, aga pole päris kindel, kas suudan sellega tööd teha nii kaua, kui see on minu käes.
Ausalt, mul on alla 3,334 sõna tänase päeva suhtes, :S Ma pole kõike kirjapandut sisse ka trükkinud.. Aga uut teemat ma ka valida ei oska. Pealegi oleks uue teema võtmine võrdne enesetapuga. Pähh.

Kadestan, Keiti. :S
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 19:53

aga minul tuli eile ennem agamajäämist niiii hea idee Very Happy täna tundide ajal kirjutasin plot'i valmis ja alguse ka. sellest pigistaks küll 50k sõnu välja Very Happy
hommikul ärkan üles - oota, mis järelduseni ma jõudsingi?? ja sii oli paanika, kui meelde ei tulnud xD
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 20:48

issand, see on nüme kui meelde ei tule

Teate ma plaanin juba jälle uut juttu ja ma tahaks teha sellest midagi sellist, et ma seda lugedes nutma hakkaksin Wink Pean seda hakkama siis hingega kirjutama jne. ja ainult siis kui tõesti tuju ja vajadust kirjutamise järele on!!!
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 20:49

mingi armastusromaan? Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 20:53

ma ei tea kas just armastus aga mul tekkis mõtte teha draamat, ja ma tean selle jutu viimast lauset juba :)
Midagi hästi kurba. Kuidas kaks inimest kokku ei saa jne...

Aga see on praegu mõte aga ma ei jõua seda Nano jaoks kirjutada. Võibolla niisama proovin Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:22

Mina loobun. Ausalt. Ma ei jõua enam sõnadega päeva miinimumile järgi ja pealegi ei ole YA ikkagi minu teema. (jääb fantaasia, ulme ja tõsielu juurde) (ning läheb "lüürat" trükkima)
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:28

Maiu kuidas sul läheb? Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:28

ma ei jõua enne homset arvatavasti oma uue looga alustada ei jõua. mingi ülinõme kunstiajaloo töö tuleb, peab kirikulatareid kirjeldama, ehk pikalt.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:30

veab sul hullult Very Happy
*naerab*

Ma nüüd teleka ette filmi vaatama kanal 2 pealt Very Happy Ciaoooooooooooooooooooooooooooo, head õhtut, kuigi soovin seda vales teemas Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:33

aga siiski. neljapäeval arvatavasti lähen pärast trenni ühe londonitüübiga, KARVASEGA kokku saama Very Happy õde on ka. yays! nunnu! Very Happy looodetavasti asi klapib ja siis saab tema juures ööbida.

tsauka!
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:34

Urr, veab Very Happy
Tagasi üles Go down
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:37

Ma olen ikka nii rahul, et ma selle teema kirjutamiseks valisin Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:41

Very Happy
ma tahaks rohkem aega selleks xD hetkel nagu. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Tuki
Helmut
Tuki


Female Postituste arv : 917
Age : 30
Asukoht : Tartu

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:44

Aega jah napib, muud sada asja on teha.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime3/11/2009, 21:46

Very Happy i agree. sada asja. aga... küll jõuab Very Happy mul klassijuhataja tahtis minule veel näidendikirjutamise ka usaldada. nagu halleluuja! ma ei jõua ju!
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 15:27

Hell, ma tean, et ma olen juba ammu graafikust maas, kuid mis teha, ma olen aeglane kirjutaja. Mul on hetkel on ainult 3000 sõna ja natuke peale, kuid ma ikkagi üritan edasi kirjutada.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 15:46

ma sain lõpuks nüüd aega :d ehk kirjutaaaan! Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 16:02

ma kirjutasin eile ainult yhe s6na. *on enda peale vihane*
t2na kirjutan selle eest kahe kordselt.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 16:14

Very Happy

kusjuures ma eile mõtlesin, et kuhu sa kadunud oled. sest ma ei mäletanud küll, et sind eile õhtul siin näinud oleksin.


mul alles 400 sõna koos xD
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 16:19

Eile oli mul veider p2ev. T66tlesin suvaliselt pilte. xD

Sa kirjutad arvutiga?
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 16:25

xD pole suht kaua photoshopis midagi töödelnud :d ükskord proovisin vennale plakatit teha, aga feilisin Very Happy


jep. märksõnad ja esimesed kolm lõiku olid vihikus Very Happy nüüd juba 550 sõna! Very Happy
PS: kas Audrey oleks pahane, kui ma tema kasutajanime oma loos kasutaks?
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 16:33

vahest mulle meeldib t66delda, aga v2ga harva.

Ma ei kujutaks arvutiga kirjutamist ette. K2sitsi j6uan ma v2ga k2hku, aga arvutiga peaksin t2pit2hti kopima..

Ma arvan et Audrey ei pahanda.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 16:34

ma loodan ka Very Happy

oijaa, sul on see täpitähtede jama Very Happy mul pole. ma jõuan 10x kiiremini arvutis. mõte ka jookseb Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime4/11/2009, 16:45

mul on yks vihiku lehekylg umbes 150 s6na. :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Empty
PostitaminePealkiri: Re: WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc   WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc - Page 8 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
WriMod - NaNoWriMo, JulNoWriMo etc
Tagasi üles 
Lehekülg 8, lehekülgi kokku 19Mine lehele : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Muu :: Vaba teema-
Hüppa: