MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..

Go down 
3 posters
AutorTeade
Lizz
Narkar
Lizz


Female Postituste arv : 44
Age : 28

Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Empty
PostitaminePealkiri: Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..   Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Icon_minitime26/9/2009, 22:56

"Ma ei tea, miks nii läks. Ma ei suuda mõista, miks Sind ei ole enam siin, miks Sa oled nüüd seal üleval. On seal siis tõesti parem, kui oli siin? Meie tulevikuplaanid, lootused ja unistused.. Kõik need kohad, kus käisime, teemad, mille üle koos naersime. Sa olid mulle nii sügaval südames, nii kallis.. Võiks vist isegi öelda, et kõige kallim. Pole sõnu, mis kirjeldaks tundeid, mida hetkel tunnen. Vähemalt ei leia mina neid.

Ma kaotasin suure osa endast, oma südamest. Osa, mida ma ei saa enam iialgi tagasi. Igati proovides, üritades, tehes kõike, mida vaja, Sa ei tule tagasi. Seekord Sa ei saagi tagasi tulla, isegi kui Sul oleks tahtmine seda teha. Jah, ma tahaksin Sulle järgi tulla, kohe praegu, väga tahaksin. Kuid ei, ma ei tee seda. Miks? Lõpuks, ma ju tean, et see on miski, mida Sa ei sooviks.."


Tüdruk suunab kurva pilgu kaustikult aknalaual seisvale noore neiu pildile ning keerutab hetkeks käesolevat pastakat.

"Sellest on aega möödunud, kuid nende paari aasta jooksul ei ole keegi hetkekski suutnud täita seda tühja kohta, mille Sa minusse jätsid. Kahtlen, et seda edaspidigi suudetakse..

Sa olid mu parim sõbranna. Sa oled seda igavesti. Aga ehk on aeg leppida asjaoluga, et nüüd oled Sa kohas, kus inglid olema peaksidki."


Üksainus pisar langeb paberilehele, enne, kui tüdruk kaustiku kinni lajatab ning nuttes põrandale vajub
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..   Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Icon_minitime27/9/2009, 00:00

sa oled andekas.
Tagasi üles Go down
Katu1995
Kuri põhjapõder(???)
Katu1995


Female Postituste arv : 197
Age : 28
Asukoht : :O

Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..   Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Icon_minitime27/9/2009, 00:11

Hhea:)
Tagasi üles Go down
http://simsimaailm.forumotion.com/profile.forum?mode=viewprofile
Lizz
Narkar
Lizz


Female Postituste arv : 44
Age : 28

Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..   Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Icon_minitime27/9/2009, 13:30

Tänud teile! Wink
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..   Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Icon_minitime27/9/2009, 22:32

Mm, sul on selline kirjastiil, mis paneb iga sõna täpselt läbilugema, mitte nendest kiiruga üle hüppama, et asja üldpilti kiiresti kätte saada. Väga hea on. =)
Tagasi üles Go down
Lizz
Narkar
Lizz


Female Postituste arv : 44
Age : 28

Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..   Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Icon_minitime28/9/2009, 16:01

Ehhee, tore positiivseid arvamusi lugeda Very Happy Aitähh!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..   Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki.. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Nüüd oled sa kohas, kus inglid olema peaksidki..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» "Miks sa pead selline olema?"
» Kurjad inglid.
» ''Kus sa ometi oled?''

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: