MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Elvendon

Go down 
AutorTeade
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 21:44

Teate mis? kunagi tegin käsikirja, filmisime sõpradega ning nüüd on need videolõigud kusagil dvd peal. ootavad kokkumiksimist Very Happy mõtlesin seda ka sheerida, sest ma suht irvitasin, kui kirjutasin JA kui filmisime Very Happy aga jah. arvatavasti miljoneid vigu ja kehve kohti. 2007 august kirjutet. normaalne xD




Iganädalane seebiooper "Elvendon"


I osa


Filmib Elde’t ja Daeroni, fokusseerub Elde näole. Pilt uduneb.
Orkid jooksevad karjudes. Pilt Elde vanematest kes magavad. Elde raputab ja karjub, kuid na ei ärka. Ta hakkas jooksma. Isa ärkas ja hüüdis Elde’t. Too pööras ringi ja jooksis tagasi.
Isa: me ei pääse enam majast välja, kuid sina jookse nagu tuul, ära lase ennast millegist peatada.
ema (tõuseb üles): tee mis sa teed, kuid hoia ennast linna eest, seal liigub igasugust kurjust ringi. Kuid mine nüüd, sest orkid hakkavad kohe igaühte taga ajama! Elde nutab natuke kätesse ja ütleb siis emale-isale, et armastab neid. Siis hakkab jooksma. Ta näeb tee peal Daeron’i ja haarab tal käest, sest tüüp vaatab segaduses ja imeliku näoga. Elde jookseb ees ja taga Daeron. Nad jõuavad metsast välja ja puhkavad.
Daeron (võtab Elde käed oma pihku ja vaatab talle südamliku pilguga otsa): kui sind poleks olnud oleksin ma sinna ära põlenud. Ma olen sulle oma elu võlgu (vmt).
Elde (teeb talle ¹hhh ning asetab sõrme suule {kaamera on külgvaates, siis näitab ainult Elde’t} ta kuulatab paar sekundit kõrv metsa poole): Orkid ei ole surnud, kuid vaevalt nad meie juurde tulevad. Minu nimi on Eldárwen, ja sinu? (kaamera Daeron’il)
Daeron: Daeron. Ma olen 16 aastane ja need lokid on mul juba sünnist saati olnud  Mu vanemad on mind juba lapsest saadik majas kinni hoidnud. Nendel on minu arvates mingi psühhiline häire. Sellepärast ei osanud ma ka mingis suunas minna………
Jutustasid paar minutit, Elde tutvustas maailma ja orke jne. Taga jalutab mööda Mahtan. Elde pöörab oma näo natuke kõrvale, kuid Daeron ei pane seda tähele.
Elde: ma pean korraks põõsasse minema, ma olen kohe tagasi, ära kuskile mine.
Daeron: okei, olen siinsamas.
Kaamera filmib Elde’t. Ta läheb tasakesti madalalt joostes samas suunas, kuhu Mahtan. Kahistab põõsast sellest möödudes. Jälitab teda minut aega, siis jookseb kiiresti tagasi, olles jälle põõsa lähedal tõuseb täies pikkuses püsti. Kaamera filmib Nazwat’i ja Daeron’i.
Nazwat: tahad päästa oma sõpra? Teeme vahetust! Sina Daeron’i vastu.
Daeron: ei! Elde, jookse!! {Filmib Elde segaduses nägu ning seejärel kuidas ta jookseb} Lõpeb lähivõttega Elde hirmunud näole.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 21:50

See peaks vist LOTRi teemaline olema, nagu ma aru saan? xD
Tundub vinge, seda on hea ette kujutada. Tahaks filmi ka näha.

Igatahes, ootan järgmist nädalat ja Elvendoni uut osa. Razz
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 21:53

XD einoh, ega ma seda nädalaajaste vahedega üles pea panema Very Happy lihtsalt ma kujutasin seda ette, et oleks tore, kui mingi kord nädalas nö jookseks telekas ja siis iga osa mingi ~3min pikk oleks xD selles suhtes jah, fun Very Happy ja lotri teemaline, et orkid ja haldjad jmt tüübid Very Happy



II osa


Ikka seesama Elde hirmunud nägu lähivõttes paar sekundit. (aegluubis) Elde komistab ja koperdab, teeb kukerpalli ja jääb maha lamama. Mahtan tuleb ja aitab ta püsti.
Mahtan: Tule! Orkid ei ole meist kaugel. Hoia mu käest ja ära lase lahti, ma tean kuhu minna.
Ta jookseb ja vaatab uimase pilguga, lööb oma käe vastu puud ära ja raputab pead. Nüüd keskendub ta ainult jooksmisele. Nad jooksid mööda puudest ja põõsastest. Kuni jäid seisma ühe puu najale.
Mahtan: minu nimi on Mahtan Míriel. Sinu nimi on Eldárwen, ma tean. Söö nüüd natuke, meil on veel vaja joosta. (annab talle taskust leivapuru) Mõlemad söövad,
Elde (vaatab ainiti Teda): kuidas sa mu nime teadsid?
Mahtan: ma tunnen kõikide haldjate nimesid. Elde vaatab ümberringi ja ta pilk peatub kooli peal.
Elde: mis see on? (osutab käega koolile)
Mahtan: see on kool.
Elde: Ei või olla!? (kaamera Elde’l) {räägib vaikselt omaette} ma olen sellest ainult raamatutest lugenud. Ja järelikult on see koht siin LINN! Siis hüüab kõvasti: MA OLEN LINNAS?! Vaikselt: mu vanemad ju hoiatasid mind siin liikleva kurjuse eest. (~40sek kaamera neil) tagant kostub möirgamist.
Elde: (omaette) nüüd ma siis saan aru miks!
Mahtan (haarab Elde käest): Tule kiiresti! Elde jookseb natuke kohmetult, kuid siis laseb käest lahti ja järgneb ise Mahtan’ile. Jõuavad kooli teise nurga peale ja Mahtan lennutab bumerangi. Paari sek pärast tuleb see verisena tagasi ja ta pühib selle rohu sisse.
Mahtan: teised on meil siiski järel. Sa mine jookse seal suunas (näitab käega) ja oota mind seal, mine kiiresti! Elde noogutab ja hakkab kiiresti jooksma. Kohale jõudes vaatab ta tagasi ja näeb, kuidas Mahtan jookseb ees, orkid taga järgi. Kaamera Mahtan’il, kuidas ta jookseb ja ta näol. Vahepeal kaamera Elde’l.
Elde: (räägib omaette vaadates mänguväljaku suunas): vastavalt raamatule peale selle nimi olema vist mänguväljak? {Kaamera Mahtan’il.} Ta jookeb mänguväljaku ühelt poolt üles ja hüppab teiselt poolt alla. Kaamera natuke eemal, maandumisel lähedal. ülejäänud vabad näitlejad hüppavad järele ja kukuvad, tekitades alla hunniku. Kaamera hunnikul, siis Elde’l, kes hakkab Mahtan’i poole jooksma, siis Mahtan’il, kes näitab talle käelaba, siis Elde’l kes seisma jääb kohkunud näoga. Üks ork häälitseb, kaamera Mahtan’il näol, natuke näha ka käes olevat puuoksa. Ta lööb oksa orgihunnikusse, sama ork häälitseb veel ja jääb siis vait.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 21:57

No loomulikult, linnades pole hullemat kurjust, kui KOOL. Very Happy

Väga hea on, jätka. Very Happy
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 22:04

Very Happy mul oli selle jaoks lihtsalt nii suurepärane koht välja mõeldud Very Happy kool sobis sinna nii hästi xD

aga jah. mul on seda ainult 4lk kokku Very Happy



III osa


Elde nägu vajub mõtlikuks. Kaamera tal.
Elde: (omaette) kuhu küll Daeron kadus? Ta ei saanud ju siin olla, siin olid ainult orkid, ma oleksin näinud, kui mõni haldjas seal oleks olnud.|Mahtan oli tema juurde tulnud {Kaamera Mahtan’i näol, kes vaatab mureliku näoga Elde’le otsa. Siis kaamera kaugemal nii et mõlemat on näha.} Mahtan noo-gutab ja nad hakkavad jalutama künka poole, kui Elde jääb järsku seisma ja vaatab ühe puu poole.
Elde: Daeron’i nägu oli seal puu taga, ma nägin seda. {Kaamera oli Elde näol, siis Mahtan’i näol, kes vaatab teda ma-ei-saanud-aru näoga.} Järsku kostab kuri naer. {Kaamera puul.}
Ork:(astub puu tagant välja) Minu nimi on Nazwat, ma olen orkipealik ja kui te tahate seda olevust siin (lähivõte Daeron’il) elusana näha, siis pean mina saama Eldárwen’i, selge? {Kaamera Elde’l, kes vaatab ärritunud ja segaduses oleva näoga ringi ja näeb, et Mahtan oli läinud.} Ilme muutub korraks kavalaks kuid siis jällegi kurjaks.(kaamera kõnelejal)
Elde: ainult üle minu laiba!! Nazwat naerab(~8sek) siis naer katkeb.
Nazwat(kurjalt): hea küll, saagu siis sinu tahtmine! Ta hakkab Daeron’i eemale tõukama ja samal hetkel kui Daeron kukub (läheb kaamera Mahtan’ile) laseb Mahtan jällegi oma bumerangi lendu. Püüab jälle kinni, kaamera Elde’l, keda Daeron kallistab(laseb kohe lahti). Nende juurde jõuab Mahtan, Daeron ja Mahtan suruvad kätt (kaamera neil).
Daeron: tänan sind, nüüd tundub et ma olen teile mõlemale oma elu võlgu (naerdes)(kaamera tal). Teisedki naeravad(kaamera kõigil) kuid Elde nägu muutub kohe kurvaks. Kaamera tal,
Elde: (omaette) mis nüüd küll edasi saab? Ema ja Isa on ka ju surnud! Kus ma elama hakkan? Millest ma toitun? Kuidas ma endale uue metsa leian?! (kaamera Mahtan’il)
Mahtan: (omaette) miks tulid orkid nimodi järski Larnié’mi metsa elanikke ründama? Mida nad otsisid? Miks tahtis Nazwat Eldárwen’it kätte saada? {Kaamera noil kõigil(korraks).} Siis kostab kõrvalt hääl: Kes te olete ja mida te siit otsite?
Mahtan: (kaamera tal,ette astudes) Minu nimi on Mahtan ja tema (näitab käega Elde poole) on Eldárwen. (lähivõte ta mõtlikul imelikul näol, vaatab Daeron’i suunas).
Daeron: (kohkudes) Mina olen Daeron (naeratades). Kuid kes sa ise selline oled? (kaamera rääkijal)
Kasya: see pole teie asi.
Mahtan: on ikka küll(ja võttis natuke verise bumerangi kätte)
Kasya: Okei, okei, ma olen Kasya. Kuid te ei vastanud mu küsimusele: mida te siit otsite?
Elde: me elasime rahulikult metsas, kuni täna hommikul orkid meie kodud põlema panid ja teised võimalikud haldjad tapsid. (kaamera korraks huvitunud näoga Kasyal, siis Mahtanil)
Mahtan: kui vaadake, päev on juba märkamatult õhtasse veerenud. Mis te arvate, kui me jääks õige siia samma künka peale ööseks (nägu naerul) (kaamera Elde’l)
Elde: jah, minu arust ka, kuhu mujale meil hetkel minna olekski. Kaamera kõigil selja tagant. Jõuavad künkale. Kasya: tegelikult oleksite te võinud natuke nooli lasta ja neid puuokstega loopinud, seejärel natuke eemale läinud ja mingi väiksem puu neile peale kukutanud, või vahetult ette ning need kes veel sinna alla ei jäänud oleksid selle otsa komistanud ja surnud, kuid see pole enam minu asi kui sa aru saad mida ma mõtlesin et sa võiksid aru saada. Kõik vaatavad imeliku näoga. Siis läheb Kasya natuke eemale ning ka Daeron liigub selles suunas(mitte palju) siis kaamera Eldel.
Elde: miks sa mind nii sõbralikult aitasid?
Mahtan: (kogeleb algul, seejärel muheldes) kaasliigilisi tuleb ikka aidata. Kuid ma olen nüüd möödasolevast päevast väsinud, head ööd.
Elde: aitäh ja head ööd. {Kaamera magamaheitval Mahtan’il, siis Elde’l.} Vahepeal olid Daeron ja Kasya ära kadunud. Elde vaatab ringi ja näeb kus nad on. {Kaamera ikka Elde’l (alates puusas-ülesse).} Ta teeb kohkunud näo ja asetab käe suu ette.
Elde: (omaette) nad kallistavad! See tähendab, et nad on varem näinud! Järelikult Daeron valetas mulle, et ta vanemad teda kinni on hoidnud! (ehmatunud nägu muutub pehmeks) kuid ta kiharad on ikkagi ilusad. Lähen heidan ka parem unele. (kaamera lõpetab, kui Elde on silmad sulgenud)
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 22:49

Ma tahan ka seda raamatut, kust Elde kooli ja mänguväljakute kohta luges. xD

It's good, it's very good, keep going. ^^
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 22:53

lolz Very Happy see on nagu fowl'is, kui ma nüüd mõtlen, mingi suvaline romaan, mis deemonite kätte sattus ja nad sealt inimkeelt õppisid Very Happy ning seega ka tsivilisatsiooni ning kultuuriga tutvusid.

see on eelviimane osa xD




IV osa



Kaamera Mahtan’il, kes just ärkab. Ta vaatab ringi ja näeb et ainult Elde magab veel, taamal näeb Daeron’i ja Kasya’t omavahel rääkimas. Ta hiilib neile nii ligi kui saab, tahtmata, et teada märgataks. Kaamera ta näol(lähivõte), teeb palju erinevaid grimmasse, taga pomin. Pärast ~30sek grimmasse ja pominat manab ta ette nüüd-ma-sain-aru näo ja liigub kiiresti Elde juurde. Ta asetab oma käe Elde suule ja raputab, et ta ärkaks. Elde vaatab ringi ja Mahtan paneb oma sõrme suule, et too vait oleks.
Mahtan: tule kiiresti, me peame põgenema, säh, võta natuke leivapru(aseta Elde käele leivapuru). Kaamera Elde’l, kes maast oma pusa võtab ja vööle kinnitab ning leivapuru sööb. Seejärel neil mõlemail, kes käsikäes jooksevad. Kaamera on natukene eest, kuid peamiselt küljelt. Mänguväljaku juures täiesti eestvõte mõlemale, kus nad teevad haisu pärast grimmassi, siis kaamera alla ja nad jooksevad selle ümbert mööda, kaamera tagant ~5sek. Seejärel kaamera Daeron’il.
Daeron: okei, nüüd kui meil on asjad selgeks räägitud, lähme vaatame, mida teised teevad. {Kaamera natuke eemalt,} (Daeron kõnnib Kasya’st eespool ja karjatab, kui näeb, et künkal enam kedagi ei ole. Ta pöördub Kasya poole) kas sa nägid midagi?!
Kasya: jah, silmanurgast midagi nägin aga ma ei olnud kindel ja ei haknud sind tülitama. Daeron teeb vihastavat häält ja Kasya süütut nägu.(kaamera rääkijal).
Daeron: kas sa seda ka nägid kuhu poole nad jooksid?!
Kasya: algul läksid nad orkihunniku suunas, aga edasi, seda ma ei tea(kehitab õlgu).
Daeron: lähme vaatame siis!!! {Kaamera filmib tagant, siis liigub natuke järgi ja filmib neid mõne meetri kauguselt, kuidas nad maast jälgi otsivad.} (Daeron märkab ja osutab näpuga ühele jäljele) nad läksid selles suunas, tule nüüd kiiresti! {Kaamera lõpetab. Siis jälle Elde’l ja Mahtan’il.} Nad olid jõudnud teise künga lähedale.
Elde: mina ei jaksa enam joosta, pean natuke puhkama.
Mahtan: hea küll, aga me ei saa siin lagendikul olla, me peame endid ära peitma. Ronime siia puu otsa! (kaamera neil ja puul)
Elde: okeika. {Keegi ütleb - nii möödus 5 min} tagant tulevad Daeron ja Kasya nina maas jälgi ajades, kaamera liigub neile lähemale ja liigub nendega kaasa kuni na puu juurde jõuavad siis liigub eemale.
Daeron: siin lõppevad jäljed, huvitav kuhu nad minna võisid?
Kasya: (justkui muuseas, tibilikult) mai tea, mina oleksin küll puu otsa roninud.(närib nätsu)
Daeron: hahaa, kes küll nii mõtleks! (kuid vaatab igaks juhuks üles, ehmatab.)
Daeron: kuule, nad ongi üleval, mis me teeme nüüd?
Kasya: ma ei tea, lähme järgi vää?
Daeron: ja edasi?
Kasya: noh, siis võib nad ju orkidele viia, nagu sul plaanis oli.
Daeron: aga kuidas ma nad kinni püüan?
Kasya: kust ma teadma pean, ega ma su lapsehoidja ei ole! Siis hüppab ülevalt Mahtan alla otse Daeron’ile peale. {Kaamera filmib alt kuidas Mahtan hüppab ja kõrvalt, kuidas ta Daeron’il peal on. Siis näitab, kuidas puu otsast hüppab veel Elde alla ja Kasya’ga kaklema hakkab - jalg, käsi, kukerpall, jalad alt jne)
Mahtan: ma sain Daeron’il käed kinni seotud, sina?
Elde: ta siis puikles vastu küll kuid ribidest ta ilma ei taha jääda!
Mahtan: okei, aga mis me teeme siis nüüd?
Elde: sa räägi mida sa tead, mida ma ei tea, mida sa teada said ja mina ei saanud sest mina ei saanud peaaegu midagi teada aga ma arvan et sina said midagigi teada mida mina ei tea ega saakski teada kui sina mulle seda teadmist edasi teada ei anna.
Mahtan: (vaatab lollaka näoga) õõõõõõaaaaaa, okei. Ma kuulsin kuidas na rääkisid, et nad tahavad minu ära tappa ja sinu orkidele maha müüa ja selle raha eest koos Hawaii’le elama minna. Kuid seda MIKS nad SIND maha tavad müüa ma ei tea, kas sina tahad teada?
Elde: kindlasti!
Mahtan: noh, Daeron, MIKS on Elde nii oluline?
Daeron: ma ei tea, millest sa räägid!
Mahtan: no kuule, me võime sind ju peksta ka, me lihtsalt pakume sulle võimalust terveks jääda.
Daeron: (hirmunult) okei, tegelt on asi nii, et sina, Mahtan, jäid meile lihtsalt ette, ma oleksin pidanud ise Elde usalduse võitma ja ta vabatahtlikult orkide kätte juhatanud, aga kui sina vahele segasid ei olnud meil muud teha kui sind kõrvaldada, aga me ei teadnud ju ka et sa nii kaval oled. Asi on nii, et Elde isa oli ühe salaühingu liige ja ta oli kunagi ammu ütlenud Elde’le ühe parooli, millega saab kullakaevandusse sisse. Selleks meil ongi teda vaja!
Elde: mis parooli? Isa küll sellest mulle midagi rääkinud ei ole!
Daeron: on küll, sa lihtsalt ei mäleta hetkel, kuid orkidel on vahendeid sind mäletama panna.
Mahtan: okei, me saime piisavalt teada! Kui mis me edasi teeme mõtleme alles hiljem, ma pean lõunauinaku tegema.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 22:58

Mm, tore, anna mulleka seda mäluparandajat, mis orkidel on.

Jutt on eluirv, kui sa seda uuesti filmida tahad, tulen mina igatahes castingule.

Keeeeeep going, fast!
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 23:04

and the great finale Very Happy

muideks, päris hea mõte isegi Very Happy kui ma eelmise üles leian ja valmis teen, seda tehes umbes tunnike omaette irvitanud, siis ma arvan, et võib küll uuesti asja käsile võtta Very Happy




V osa


Kaamera Mahtan’il, kes just ärkab, kaamera taganeb ja Mahtan hakkab laialt ringutama ja häälitsema ning matsutama. Kaamerale mahuvad ka ülejäänud. Elde hakkab nügima ja peksab unes jalgadega Mahtani suunas.
Mahtan: vouvou.... kuule! Rahu nüüd!
Elde ärkab: möh? (hõõrub silmi) mis ma jälle tegin?
Mahtan: hakkasid mind jalgadega peksma (kuidas-sa-aru-ei-saanud ilmega)!
Elde: eino sorri eksole! (omaette:)pole minu süü et sa mind unes kurja eest ei kaitsenud
Mahtan: mul tuli mõte!(sõrm püsti, pöördub Elde poole) lähme tagasi Larniém’i, ning jälitame orki ja nende jälgi! Siis võime ju orkidele ütelda, et nende plaan ebaõnnestus ja nad ei saa kunagi kullakaevandust avada Very Happy ning siis seda tegelikult ise teha, sest meil oled ju sina. Selle rahaga saaksime me oma elamise rajada – ehk koos elada.
Elde: ooota oota nüüd. Sa tahad MINUGA koos elama hakata?!?
Mahtan: (tagasihoidlikult) no, jah?
Elde (vaatab natuke aega jahmunud ilmega): see on kõige armsam asi mis ma kuulnud olen.
Mahtan: et sa oled siis nõus? Kaamera maja ees oleval Naranzul’il.
Naranzul: Hei! Teie seal! Koht! Ja ärge te mõtelgegi liigutada! Tegelikult tulen ma rahus, tahtsin lihtsalt ütelda, et seda te nüüd küll ei tee. Võite nad mulle anda, küll ma tean mida teha.
Mahtan: no kuulekuule. Miks me peaksime nad sulle andma? Meil oli endal väga hea plaan.
Naranzul: mis plaan teil siis oli? Ma tean et sa tahad teada, mida mina nendega teeksin. Seepärast vastan ma enne. Ma kavatseksin nad ära tappa. Kõik. (kaamera rääkijal, siis Daeronil ja Kasyal, kes häälitsevad, et nemad valiksid Mahtani variandi, seejärel jälle rääkijal)
Mahtan: aga meie saaksime hetkel rohkem kasu enda plaanist, niisiis – ei.
Naranzul: okei(nagu solvunult), tegelt see ei olnud mu plaan. Ma tahtsin nad ise orkidele, viia, kuid teise eesmärgiga – lootused on purunenud jäänud killud vaid. Tule tagasi mu neiu, kasvõi palavai! (puhkeb nutma) ma mõtlesin, et kui ma lähen orkide juurde ja teen ülla teo, tuleb mu naane mu juurde tagasi. Mahtan vaatab Eldele kurva näoga otsa, ning sammub siis Naranzul’i poole.
Mahtan: me tuleme suga kaasa. Teeme seda koos.
Naéwiz: (hüppab nurga tagant välja) no püüdsite minu juba maha jätta jah? Kuhu mu kombed on kadunud?! Mina olen Naéwiz.
Mahtan: jah, ma tean, ning tema on, Elde veel ei tea, Naranzul. (Naéwiz imeliku näoga)
Naéwiz: okei, kas me läheme ka siis või?
Mahtan: ma arvan, et te peaksite enne rääkima, milles see probleem siin üldse on.
Naranzul: mina või sina(Naéwiz’ele).
Naéwiz: mina.
Kaamera on ilusal lagedal platsil kus jooksevad Naéwiz ja Naranzul käsikäes õnnelikult hüpeldes, kui järsku Daeron hiilib kõrvalt ja tõmbab Naéwiz’il seeliku alla, ta komistab ja kukub.
Naéwiz: (hüppab püsti, kohendab seelikut) seda ei oleks ma sinult oodanud! Nii avalikud ja alatud lähenemiskatsed! Ma arvasin et me pidime asja rahulikult võtma ja tasapisi edasi minema! (Naéwiz läheb kiirkõnniga ja vihase pilguga vaadates minema) Naranzul puhkem nutma, et ta ei saanudki ütleda, et tema seda ei teinud. Pomiseb omaette: mina ju ei tõmmanud su seelikut alla! Puu juures.
Naranzul: Naéwiz! Mu kullake! Mina ei teinud seda.
Naéwiz: (näitab kätt) talk to the hand cause face ain’t listening.
Elde: no kuulge! Sellise asja pärast lahku minna! Naranzul, ütle nüüd mis sul öelda on!
Naranzul: (häbelikult) mina ei tõmmanud su seelikut alla. (julgust kogudes) kuid ma tean kes seda tegi! (Osutab sõrmega Daeron’i poole) Tema!
Daeron: mina? Miks sa seda arvad? Sul pole tõendeid!
Naranzul: ega ei ole jah, kuid kui Naéwiz mind tõeliselt armastab, kui ta arvab et mina olen tema jaoks tõesti see õige, kui ta tunneb südames minu lähedust, usaldab mind, on siiras, igatseb ja kahetseb, loodab et ma tulen siiski tagasi ja veel andeks palun, et ta siis saaks ütelda, et annab andeks, kui.......
Daeron: okei! Ma ei viitsi su pläma kuulata. (Naéwiz’e poole) see oli tõesti minu plaan teid tülli ajada. Kuid selle eesmärki ma teile ei räägi. (kõik silmitsevad teda kurjalt, ka Kasya)
Daeron: Kasya! Sa oled ju minu poolel!
Kasya: ups, sorri...
Daeron: ma lootsin, et kui ma teid tülli ajan, on mu teel vähem raskusi, sest ka nemad tahtsid mind orkide juurde viia, kuid minu tegelikku pointi te ju teate, kullakaevandusest oma osa saada.
Elde: jää nüüd vait.
Daeron: okei!(jookseb minema, sest oli nööri lahti saanud. Ka Kasya jookeb minema)
Elde: las nad jooksevad, niikuinii meid nad kätte ei saanud. On alles ülemeelik poiss. MUIDUGI! Kuidas mul varem meelde ei tulnud. Kui ma väike olin siis isa ju näitas mulle toda kullakaevandust. Bur¹ikoosne koht, bur¹ikoosne laps, bur¹ikoosne sokk, bur¹ikoosne saks. See oli luuletus, mis ta mulle õpetas. Sellega saab kullakaevandusse. Mis te arvate – jagame ära. Me saame Mahtan’iga poole, ja teise poole teie.
Naranzul: see oleks sinust liiga lahke! Me võtame kõige rohkem 20%.
Mahtan: mis sa nüüd. 25 vähemalt!
Naéwiz: we have a deal! (kõik on rõõmsa näoga ja muigavad/naeravad, Naéwiz ja Mahtan suruvad kätt) Lähme nüüd siis kulda avastama! (kõik jooksevad minema , kaamera terve see aeg vastavalt inimesel, kes räägib, siis jääb oma kohale ja näidab kuidas ja lollakalt jooksevad.
Daeron ja Kasya pesitsevad põõsas. Mahtan ja Elde hüplevad käsikäes samal lagedal platsil Naranzul’i ja Naéwiz’ega kõrvuti.
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime16/9/2009, 23:25

* naerab *

Ooookei, ausõna, korralda casting and I will come. ^^

Kahju, et rohkem osi pole, see on hea jutt... Või stsenaarium õigemini.
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime17/9/2009, 15:32

pff, äkki millalgi tuleb idee veel midagi imelikku teha Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Külaline
Külaline




Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime17/9/2009, 16:14

Suuuuper. Just magnificent. Very Happy
Juba lõpp. *cries*
Ja ma tulen ka castingule, vot. ;dd
Tagasi üles Go down
Maiu Laaneoja
Tilu-lilu-ilu kõlarid
Maiu Laaneoja


Female Postituste arv : 6120
Age : 31
Asukoht : Aberdeen

Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime17/9/2009, 16:28

hah xD siin saab juba uue castingu kokku nõnna Very Happy
Tagasi üles Go down
http://myspace.com/spidress
Sponsored content





Elvendon Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elvendon   Elvendon Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elvendon
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Maiu Laaneoja looming-
Hüppa: