MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kildudeks süda. {Üheosaline}

Go down 
+3
padjanägu, [h]
SixxBitch
Kärolyn
7 posters
AutorTeade
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime13/8/2008, 20:58

Seisan akna ees ja põrnitsen sealt ainiti välja. On talv, kuid maa on must. Kattub minu meeleoluga. Mul on külm, kuid ma ei hooli sellest. Siiski sirutan nagu mingi impulssi ajel käed radiaatori poole. Käed puutuvad vastu kuuma radiaatorit ja tõmban nad koheselt eemale. Tulikuum metall paneb mu käed punetama ning näen, kuidas käelabale langeb pisar. Kuid pisar pole põhjustatud punetavatest kätest. See valu, mis mu nutma paneb on hoopis sügavam. Suunan pilgu taas aknast välja. Mu pilk eksleb ringi kuni jääb pidama aknal. Aken on valgustatud ning on selgesti näha seal liikuvat kogu. Tema, mõtlen kibedalt ning järgmine pisar langeb mu põselt maa suunas. Kuna aken ei asu kaugel ja on minuga sama kõrgel, võin jälgida iga Tema liigutust. Järsku tõmbab Ta kardinad eest. Ma taganen ruttu, kuid mulle tundub, et Ta siiski märkas mind. Ma pööran selja, justkui näidates, et ma ei hooli. Kui ma tagasi pööran, on tuba pime ja kardinad ees. Ka tema ei hooli. Tunnen, kuidas süda puruneb sees tuhandeteks kildudeks. Killud purustavad mu sees kõik elusa. Seisan jälle akna ees. Liikumatult. Seekord pole mul külm. Peas keerlevad miljonid mõtted. Kas ta üldse kunagi hoolis? Kuulen uksekella. Tahan juba ema hüüda, et too vastama läheks kui mulle meenub, et ema pole kodus. Sammun vaevaliselt ukse suunas. Kell heliseb lakkamata. Järsku uksekell vaikib. Ma tunnen hirmu. Ma ei tea isegi miks. Mulle lihtsalt tundub, et see vaikus on kuidagi...lõplik. Hirmu trotsides avan ukse. Seal seisab Tema. Esimese hooga tahan ukse kinni lüüa, kuid mind peatab vaikne lause. "Anna mulle andeks.." Mu pähe on naasenud miljonid mõtted. Andeks anda või mitte andeks anda? Muigan isegi korraks, Hamleti tsiteerimine on asi, mida Tema tavatses teha. Siis meenub mulle, et Ta seisab mu ees, vastust oodates. Mõtlen hetke ja tõstan siis pilgu. Vaatan Tema silmadesse. Need on täis..armastust. Jah, armastust. Astun kõrvale ja viipan Talle, et Ta sisse tuleks. Kõik väärivad teist võimalust..
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
SixxBitch
Kärameister
SixxBitch


Female Postituste arv : 1036
Age : 30

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime13/8/2008, 21:25

Hea oli, kuigi oleksin tahtnud teada mis üldsegi juhtunud oli, et süda kildudeks oli Wink
Tagasi üles Go down
padjanägu, [h]
Tolstoi meets Gaiman
padjanägu, [h]


Female Postituste arv : 1847
Age : 28

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime14/8/2008, 02:16

meeldis..

aga yks asi oli arusaamatu.. kuda ta v2ljast kardinad eest sai t6mmata ?

aga mudu.. selline deep ja mulle meeldis Wink
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime14/8/2008, 08:41

Kildudeks südame põhjuse jätan teie enda fantaasia jaoks.

Tema tõmbas vastasmajas kardinad eest.
Seal on kirjas ka et tuba on valgustatud ja ma näen iga ta liigutust ja siis järsku tõmbab Ta kardinad eest. Ma pööran ümber ja kui tagasi pööran on tuba pime ja kardinad ees.
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
nasicc
Pehme admin
nasicc


Female Postituste arv : 5899
Age : 30
Asukoht : Tartu

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime15/8/2008, 18:15

Hea. (:
Ja mõtlemapanev. :)
Aideem. Ära oota kooli. (6)
Tagasi üles Go down
Unknown Artist
Muinasjulle
Unknown Artist


Male Postituste arv : 428
Age : 32
Asukoht : Maast madalast mõttega mängudes

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime10/10/2008, 23:03

mõnus lühike oli! Väga hästi kirjutatud ja sisukas.
Lõppes ka hästi!

Lase samas vaimus edasi!
Tagasi üles Go down
Diana.
Maailmapäästja
Diana.


Female Postituste arv : 791
Age : 29
Asukoht : Rakvere.

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime11/10/2008, 18:44

Armas lugu oli. Ma nüüd üritan taibata, miks loo pealkiri on "Kildudeks süda." Very Happy
Tagasi üles Go down
Kärolyn
Magus maius
Kärolyn


Female Postituste arv : 2124
Age : 31
Asukoht : Tartu

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime11/10/2008, 19:10

Tsiteerin: :
Ka tema ei hooli. Tunnen, kuidas süda puruneb sees tuhandeteks kildudeks. Killud purustavad mu sees kõik elusa. Seisan jälle akna ees. Liikumatult.


Selle pärast Wink

Tegelt mul päris tihti ei lähe jutt pealkirjaga kokku. Juhtub. Very Happy

Aga suured tänud kõigile. Very Happy
Tagasi üles Go down
http://invisiblenothing.tumblr.com
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime5/3/2009, 21:23

Tuletab palju asju meelde mulle.
Väga, väga hea.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kildudeks süda. {Üheosaline} Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kildudeks süda. {Üheosaline}   Kildudeks süda. {Üheosaline} Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kildudeks süda. {Üheosaline}
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Kärolyni looming-
Hüppa: