MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]

Go down 
+9
Aduna
Pizza
Karolin
Audrey
Murtagh
Espada
Maiu Laaneoja
Droideka
Prince Kirameki
13 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
AutorTeade
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime29/3/2012, 14:48

Kunagi magasin ma nädalavahetustel kella kaheni päeval, vaheaegadel loomulikult ka, aga nüüd püüan enne keskpäeva ärgata ja see on minu arvates palju parem variant Very Happy

Homme tuleb selle jutu epiloog ning järge hakkan ma arvatavasti postitama aprilli teises pooles, kuna tahan enne paar osa valmis saada, et väga pikki vahesid sisse ei tekiks Razz
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime29/3/2012, 15:34

Väga hea Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime30/3/2012, 00:09

Ei ole. -.-
Tagasi üles Go down
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime30/3/2012, 21:43

Enne veel, kui ma selle jutu epiloogi siia üles panen, tahaksin ma öelda paar sõna (või siis rohkem kui paar, ma ei tea, kui palju neid tuleb Razz) selle kohta, mis mind selle jutu kirjutamisel mõjutanud on, kuna "KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi" on nii pikk lugu, et ma olen saanud selle jaoks ideid ja inspiratsiooni väga erinevatest kohtadest ning samuti tahaksin ma kasutada juhust, et oma tegelaste kohta mõned asjad ära mainida.

*Kira Yukari sai oma nime Death Note'i peategelase Light Yagami ja Koji Suzuki lühijutu "Solitary Isle" tegelase Yukari Nakazawa järgi. Tema perekonnanimi on seega tegelikult naise eesnimi, aga ma ei usu, et see kellelegi korda läheb.
*Kira pidas Koraani Piiblist olulisemaks seetõttu, et mõnda aega tundus Koraan mulle Piiblist huvitavam (ema ei tea siiamaani, et see mul kodus olemas on, küll ta alles uriseks selle peale Twisted Evil )
*Jackson Roberts sai oma eesnime Michael Jacksoni järgi, kuna sellel ajal, kui ma seda juttu alustasin, oli Michael Jackson äsja surnud ja tema nimi käis ajakirjandusest pidevalt läbi Laughing
*Jackson armastab seebikaid, kuigi püüab teha nägu, et vihkab neid.
*Luna Nueva nimi tähendab hispaania keeles noorkuud.
*Arra Romini nimi on tuletatud Anno Dominist ning ta tegeleb ennustamisega seetõttu, et mingil ajal lugesin ma palju ennustamise teemalisi raamatuid.
*Arra juuksed on lillad, kuna anime D.N.Angel tegelase Dark Mousy juuksed on lillad ja mulle hakkas see värv meeldima, samuti on nende riietumisstiil natuke sarnane.
*Jonathan on nimetatud filmi "Imaginary Heroes" tegelase Kyle Dwyeri ja kuningas Taaveti armukese sõbra Joonatani järgi ja kokkulangevus Ameerika jalgpalluri Jonathan Avery Dwyeriga on juhuslik Laughing
*Jonathanist sai buliimik, kuna ma lugesin tema tegelaskuju loomise ajal Sofi Oksaneni raamatut "Stalini lehmad", mille peategelasel olid söömishäired (iseenesestmõistetavalt oli tema raamatus palju tualetistseene). Embarassed
*Arra ja Jonathan ei olnud planeeritud tegelased, vaid sündisid kirjutamise käigus iseenesest Rolling Eyes
*Jonathani vend Lawrence Dwyer näeb minu kujutlustes välja nagu segu Jack Vessaliusest ja Alois Trancyst.
*Ma ei suuda ette kujutada, kuidas isa Marcus välja näeb, kuna ma pole selle peale kunagi mõelnud.
*Millenniumi Madude organisatsiooni juht sai nimeks Varjude Lord seetõttu, et sama pealkirja kannab üks Darren Shani raamat (mida ma veel lugenud ei ole, aga mis mind arvutis ootab) ning see tundus sel hetkel hästi sobivat.
*Iblise mõõga nimi Egilbert tähendab ühe nimeraamatu järgi "säravat mõõka", aga mul ei ole aimugi, kuidas see muinassaksa või germaani nimi juutide ja araablaste pärimusega peaks seostuma Razz
*Ma ei tea Ameerika koolisüsteemist ega eluolust mitte midagi, nii et selle jutu tegevus võiks toimuda samahästi paralleeluniversumis.

Ma võiksin seda loetelu lõputult jätkata, aga sellel pole mõtet, kuna ma olen kõige olulisemad asjad ära öelnud Wink
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Prince Kirameki
Kastanjetid
Prince Kirameki


Female Postituste arv : 2665
Age : 32
Asukoht : Magnostadt Academy

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime30/3/2012, 21:50

Epiloog on siin. Selle sisu ei pea teile praegu mõistetavaks saama, kuid hiljem saate kindlasti aru, mida ma sellega öelda püüdsin. See juhatab sujuvalt sisse selle jutu järje ja võimaldab mul tegevust ajas edasi viia Wink

AITÄH KÕIGILE, KES SEDA JUTTU LUGESID JA KOMMENTEERISID NING ERITI SUURED TÄNUD KAROLINILE JA ADUNALE!!! I love you
**

Epiloog

Nooremapoolne tumedapäine peaaegu mustade juustega mees istus haiglakoridoris, selg vastu seina toetatud, ning tema rohelised silmad vajusid kord kinni, kord lahti, kui ta peale tükkiva unega võitles. Möödunud ööl, kui sõnum temani oli jõudnud, polnud ta silmatäitki magada saanud. Ta oli veetnud terve öö oma nutvat kaasat lohutades ning selgitades talle, et kui ta soovib, võib ta põgeneda ja lasta oma mehel selle eest vastutuse enda peale võtta, ent naine oli keeldunud, oma pea vapralt kuklasse ajanud, samal ajal oma punaseid juukseid katkudes, ning kinnitanud, et ei jäta oma armastatut. Mees ei teadnud, kust ta selle julguse võttis ja ta kahtles, kas tema ise oleks olnud samasuguseks otsuseks võimeline, kui nende rollid oleksid vahetuses olnud, ent kahtlemata liigutas selline vaimujõud teda nii väga, et ta oleks äärepealt ka ise pisaratesse puhkenud, kui vaatas, kuidas tema naine valge kabinetiukse taha kadus, et täita kohust, mille tema mehe isand talle määranud oli ja millest polnud võimalik mööda hiilida. Ootamatult puudutas kellegi käsi mehe põske ja ta võpatas ärkvele, nähes enda naist enda ees seismas. „Kuidas sa ennast tunned?“ küsis ta, tajudes, et pole enamaks võimeline. Ka naine polnud seda, langedes oma mehe käte vahele, nii et viimase hall ülikond kortsu läks, ning nautis tema lohutavat lähedust. „Kas ma tohin sinult midagi paluda?“ küsis ta ning mees noogutas, kuigi aimas juba ette, mida tema naine küsida tahab ja teadis, et ta ei saa tema palvet täita, ei nüüd ega ka kunagi hiljem. „Kui ma ütlen, et ei taha seda enda sisse, siis kas sa aitad mul selle välja võtta?“ küsis ta häälel, mis oli nutmisest nii kähe, et seda polnud peaaegu kuuldagi. „Ma ei saa,“ sosistas mees teda kallistades. „Kui ma seda tegema peaksin, ei antaks seda meile andeks ja ma ei saa sellega riskida.“ Naine ohkas südamepõhjast, teades, et lahing on kaotatud, ning vaikis mõnda aega, enne kui julges esitada kõige olulisema küsimuse, mis ta rinda rõhus. „Mida me talle ütleme, kui ta peaks kunagi küsima, miks ta ei ole selline nagu meie?“ Mehe haare tema ümber tugevnes ja hetkeks otsis ta õigeid sõnu, enne kui leppis nendega, mis üle tema huulte tulid. „Me ütleme talle tõtt,“ lausus ta. „Me ütleme talle, et ta sündis elusana, kuid oli enne sündimist surnud.“

LÕPP
Tagasi üles Go down
http://kaksisoim.tumblr.com/
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime31/3/2012, 11:32

Ma teadsin seda Luna Nueva tõlget Very Happy

Huvitav lõpp. Seda kes nad on saab ilmselt alles järgmises järjekas teada eksole ? tongue
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime2/4/2012, 20:02

Adunale tänu. xD Aduna sai minu käest ka tänu. Very Happy Käsi on ikka korras? XD

Ei, hea jutt oli. Mulle meeldis. *noogutab*
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime3/4/2012, 15:35

*uriseb* See oli väga valus. Juustest tirimine ka Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime3/4/2012, 20:09

*itsitab*

Ma teen homme kalli sulle Crying or Very sad Siis ei ole enam ai Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime4/4/2012, 09:13

Mind pole täna koolis Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime4/4/2012, 21:27

Muidugi ei olnud. Very Happy

No me käime veel mitu aastat ühes koolis, so... Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime6/4/2012, 12:14

So what. Very Happy
Ise ei saa mind kättegi Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime6/4/2012, 16:38

Prsh. Sain. Very Happy Teoreetiliselt. Very Happy Ega klassis olles sul kusagile nagu põgeneda ei ole. Very Happy
Ja ma ei tohi joosta, nagu ma ütlesin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime7/4/2012, 10:24

Why don't you just admit that you lost tongue Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime7/4/2012, 16:23

Noo, seekord jah. Very Happy
Aga mul on aega areneda. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime8/4/2012, 12:43

No maybe, maybe not Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime8/4/2012, 15:33

Pft. Sa oled veider. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime8/4/2012, 20:59

Hahahaha Very Happy

Vaat kes räägib Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime8/4/2012, 21:47

Eks üks veider leiab teise veidra ikka üles. Wink
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime9/4/2012, 08:52

Ma olen päris kindel, et see vanasõna oli kuidagi teistmoodi Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime9/4/2012, 09:12

Eeeh... see ei olnudki vanasõna. Very Happy Vaid rohkem nagu eee kõnekäänd? Very Happy Vanasõnad on mingid härja kaevu ajamised etc. Very Happy
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime9/4/2012, 15:25

Of shut up you got the point Very Happy
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime9/4/2012, 23:21

Don't you dare to tell me to shut up. Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Aduna
Maffiooso
Aduna


Male Postituste arv : 535
Age : 28

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime10/4/2012, 10:17

Oh i do Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Murtagh
Kärbes ämblikuvõrgus
Murtagh


Female Postituste arv : 2326
Asukoht : Maybe in Gil'ead today..

KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime10/4/2012, 16:05

Well, I'm not listening to you, so I'll just keep talking. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]   KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!] - Page 23 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
KYM: Inglite ja deemonite vahel on kõik läbi[60.2/60.2+epiloog;lõpetatud!]
Tagasi üles 
Lehekülg 23, lehekülgi kokku 25Mine lehele : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Prince Kirameki looming-
Hüppa: