MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kogu tõde [3/...]

Go down 
2 posters
AutorTeade
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 12:13

...


Viimati muutis seda Keiti (27/1/2011, 18:28). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 15:07

See tõde oli väga hästi kirjutatud... Sa oled tugev inimene.


Ma üritan ka üldiselt oma mured ise lahendada. Ja siiani olen hakkama saanud. Ja üht ma ütlen ja ma mõtlen seda tõesti: ma tahaks osata sõnadega haiget teha. Mul oleks vägaväga paljudele vaja sama palju haiget teha kui nemad mulle on teinud kuid ma lihtsalt ei oska neile midagi öelda. ma tahaks olla kõigi vastu kes minu vastu on olnud halvad, hästi õel. Ma tahaks neile haiget teha. Ma... tahaks et nad nutaks ja et neile jääks eluks ajaks see meelde mida nad mulle teinud on.

Mulle öeldakse, et ma näen hea välja, kuid koolis ma ei taha seda olla, sest kui sa oled ilus ja sul on kena nägu- oled sa kohe täielik mõrd ja sind tõrjutakse välja, kuna sa oled "teistsugune". Selline reegel kehtibmeie klassis ja koolis.
ma olen selle pärast nutnud, kuid samas see on mind tugevamaks teinud.

Ma tean, et ma olen neist ütlejatest parem, kuid... isegi praegu tulevad mu silma pisarad kui ma mõtlen tagasi nendele aastatele, mis ma olen koolis käinud. Polnud üht tervet kooliaastatki, kui keegi poleks mulle midagi öelnud. See tegi ja teeb tegelikult siiani haiget.
Ja millega mina end lohutan? ma olen neist parem, ma jõuan elust neist kaugemale.

Sellest mida mina olen oma kooliajal läbi elanud saaks päris paksu raamatu.
Igatahes see kogetud vaimne vägivald on muutnud mind niiöelda võõraste seas tuimaks jääkuningannaks, kuid kui ma pole nendega koos, olen ma mina ise sõprade, pere, sugulaste seas ja siis ma olengi õnnelik.
Ning need ütlejatest no-liferid võivad end põlema pista. minu jaoks on nad inimsaast.

Enda eludega nad ei saa ju hakkamagi.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 15:20

...


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 11:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 19:18

Meil on üksteisele nii mõndagi õpetada Very Happy Mina tahan halb olla ja sina hea.

Täna näiteks pidin vene keeles lugema ja üks nõme klassivend inises kaasa, nõme irve näol ja siis ma ütlesin talle üle õla midagi sarnast : "Kurat küll, ole vait juba!"

Ja kunagi eelmisel aastal olid ka paljud üllatunud kui ma kedagi kritiseerisin. Need on vaid sellised hetked kui mul on kõrini ja ma tahan end kaitsta.

Neile tundub, et nad võivad kõike arvustada, kuid ega see päris nii ka pole. Ja mul on veel üks klassiõde, kes suhtleb kõigiga peale oma lähimate sõprade kuidagi... maeitea.. norivalt, kunagi oli tal minu kohta ka midagi ütlemist ja mul viskas jälle kopa ette ja ma ütlesin talle sellise lause:

"Uskumatu, et sa nii madalale suudad langeda."

Peale seda suhtub ta minusse siira tõsisusega.

Ja kui mul teised klassiõed käivad alatasa wc's ja mujal koos siis mina käin alati üksi. Kunagi mingi psühholoog rääkis, et ka see näitab juba kui tugev on tegelikult see inimene. Need n-ö "kambakese" liikmed ei oska üksi mitte midagi peale hakata.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 19:42

...


Viimati muutis seda Keiti (1/4/2012, 11:45). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 19:47

Nojah, kätt on vaja hoida ju Very Happy
Nagu mu sõber ütleb.
Tädipoeg ütles ka, et neil koolis sama värk ja see on naeruväärne, et üksi ei taheta minna.Alati kui minek on hüütakse üle klassi: "Kas keegi tuleb veel vetsu?"
Nagu tõsiselt...
:)

(loodan, et kedagi ei solva selle jutuga, sest tegelikult ma räägin ühest kindlast seltskonnast"
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 19:55

ehhe . Very Happy
ja kui keegi solvub, siis on see ta oma asi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 20:12

Õigus.
Peaks oma suhtumist muutma hakkama :)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 20:21

justjust. Very Happy
on olemas asju, mille peale on 6igus inimestel solvuda.
Aga vetsus n6metsemine nende hulka ei kuulu.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 20:57

:)

Eks ma annan teada, kui kurjaks ma muutun :)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime14/9/2009, 22:52

Haaha . Very Happy
muidugi anna. Very Happy ja kui ma kellegile suudan naeratada ja 6elda, et "sul on ilus pluus", siis ma mainin seda sulle ka. ;D
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 19:05

Mina olin täna küll üsna mõrd, vaatasin hommikul üht klassiõde, kes eriti nõmedalt mu nime klassis kiljkas, üsna tigedalt.(pärast kuulsin kuidas ta ütles teisele klassiõele : "Ta vaatas mulle nii kurjalt otsa..." (+ see et ma andsin klassivennale laksu)
Ma lausa nautisin seda. Wink
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 19:29

Noh, minul on selline asi, et keegi ei vaata enam imelikult, kui ma kedagi tigedalt p6rnitses, sest ma olengi selline 24/7 mossis n2gu peas.

Ehhe. Selline sa peadki olema j2relikult, kui see sulle meeldis.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 19:40

:) Ju vist. Hea olla kohe, kui sain talle koha kätte näidata. Kutil oli näol küll päris ehmunud ilme kui ta oma pead hiljem ligi tund aega vargsi hõõrus :)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 19:41

Hahha . Very Happy Mul tuli kohe silmeette selle poisi ehmunud ilme. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 19:47

Hahahaa :) M ütlesin talle ka veel nii, kui laksu kirja panin : "Et kui soovid saad veel."
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 19:59

einohh. see on h2sti 6eldud, peaks meelde j2tma.
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 20:05

Igatahes õpetaja oli väga ekstaasis. Kiitis ja plaksutas, äärepealt pidi viie sisse panema. :)
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 20:21

einohh, lahe 6ps. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime15/9/2009, 20:25

Jaa Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime16/9/2009, 15:35

oleks mul ka selliseid 6pse. Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime20/9/2009, 00:15

...


Viimati muutis seda Keiti (27/1/2011, 18:30). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime22/9/2009, 19:33

Su mõtlemine on väga õige, on praegu vist ka kõik mida ma oskan öelda.

Ma tahaks ka mitte oma nõrkust välja näidata, kui siis tõest i vaid omapead, võin tunnetele voli anda aga mnjah...


Very Happy
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime22/9/2009, 21:51

Tead, kui palju see julgust n6udis, et seda siia ylesse panna.
Aga ma teen alati seda, mis hetkel p2he tuleb ja see on ikkagi internet. Keegi (peaaegu) pole siin foorumis mind p2riselt n2inud ja ei n2e ka ilmselt. :)
Aga nii on v2ga hea oma tundeid v2lja elada. Sa tead keegi loeb seda veel, aga keegi kes sind tegelikult otseselt ei teagi. Very Happy
Tagasi üles Go down
Audrey
Queen B ehk ADMIN
Audrey


Female Postituste arv : 9504
Age : 31
Asukoht : Pärnu

Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime22/9/2009, 21:53

Jaa :)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kogu tõde [3/...] Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu tõde [3/...]   Kogu tõde [3/...] Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kogu tõde [3/...]
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kogu lugu Temast.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Isikulised jutud :: Ebaaktiivsed kaustad :: Keiti looming-
Hüppa: