MEIE JUTUD

Järjejuttudele pühendatud foorum
 
PortalPealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Je Ne Regrette Rien

Go down 
3 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Je Ne Regrette Rien Empty
PostitaminePealkiri: Je Ne Regrette Rien   Je Ne Regrette Rien Icon_minitime6/9/2009, 19:40

Seisan keset sõiduteed.

On väga varajane hommik ja autosid ei ole, nagu alati selles väikeses asulas.
Astun edasi.
Näen oma peegelpilti igal pimedal aknal, millest möödun.
Taevas on hall, aga mind ei huvita see.

Olen kuhugi teel, ma ei tea isegi kuhu, sest mind ei ole enam siin. Ega mind sinu südames ka pole, ära üritagi pilku heita.

Sest ma ei hooli, ma tõesti ei hooli, kuna ma olen sinna teel ja sina ei hoia mind sinna minemast.

Ühte silma katab mul tukk, ma tean seda ja miks see sind huvitama peaks? Sa oled ju mind alati ignoreerinud, kuigi sa tead, mida sinu vastu tunnen.

"Misa, Misa! Tule tagasi!" karjud sa, aga ma ei tee väljagi ja lähen edasi.

Misa. Jah. See on mu nimi. Ma olen õnnelik, et mu nimi Mi¹a ei ole, kuna see oleks venelik ja ma vihkan seda.

Ma kõnnin edasi ega hooli millestki. Jõuan välja suure ja vana tamme juurde, ning jään seisma sellest kümmekond meetrit kaugemal.

Tähelepanelikul vaatamisel on tamme kõrval üks kogu. Selle tamme kõrval, kus me muidu sinuga alati kokku saime.

Seni, kuni sina lahkusid ja karjusid mu peale. Sa ei kujuta ette, kuidas sa mulle haiget tegid.

Kõnnin puule lähemale, ning komistan.

Kukun otse surnukeha peale, mis on külm ja olnud seal juba mõnda aega. See oled sina.

Ma tean jah, et mina olen selles süüdi. Ma olen tegelikult nõid, aga ma ei jõudnud seda sulle sinu elu jooksul öelda.

Mina, Misa Erine Dark. Mina sooritasin vihahoos tapmisloitsu, mis langes sinule, kuna vihkasin sind sel hetkel nii väga.

Ma tunnistan, et varastasin ema kapist vajalikke aineid ja tapsin su. Ma ei kahetse.

Je Ne Regrette Rien.
Tagasi üles Go down
Espada
Maailmapäästja
Espada


Female Postituste arv : 777
Age : 30
Asukoht : Viljandi

Je Ne Regrette Rien Empty
PostitaminePealkiri: Re: Je Ne Regrette Rien   Je Ne Regrette Rien Icon_minitime6/9/2009, 20:17

Misa. Jah. See on mu nimi. Ma olen õnnelik, et mu nimi Mi¹a ei ole, kuna see oleks venelik ja ma vihkan seda.

Ma ei saanud sellest kohast aru. Sõnastus on veidi paha. Ses osas, et "ja ma vihkan seda" jätab mulje, nagu ta vihkaks nime "Misa", mitte "Mi¹a", kui nii peaks olema. Parem oleks sellise mõtte väljenduseks, et "ja ma vihkaksin seda".

Ja kas Misa on Dearh Note'st?

Kui on siis

minu arvamus langeb.
Tagasi üles Go down
http://signkolm.blogspot.com
Bluebelli
Juubilar



Female Postituste arv : 157
Age : 28
Asukoht : Pärnu

Je Ne Regrette Rien Empty
PostitaminePealkiri: Re: Je Ne Regrette Rien   Je Ne Regrette Rien Icon_minitime6/9/2009, 22:17

Ei, mulle meeldib, kuid peaks mainima, et kaldkiri häirib miskipärast, Jah, ma tunnistan, olen tähenärija, kuid mis teha - that's what I am. Natukene on selline tunne, et veits kõhe on lugeda, kui on palju punkte. Ja kuna sul on ilmselt midagi õuduka moodi, siis on see ka üks plussidest. Samas soovitan sul punktide koha pealt kokku hoida - see ei pruugi alati kasuks tulla. Hetkel vaatasin, et sul on ka sõnakordused - kui asi on hingeline, siis VÕIB see kasuks tulla täpselt nagu antud jutu puhul, kui siiski sama jutt siis korduste puhul, mis punktidega oli.
Aga ei, nuriseda ei saa. Vähemalt mina ei saa. Alguse kohta tõotab hea lugu tulla, loodan, et ei peta siis:D
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Je Ne Regrette Rien Empty
PostitaminePealkiri: Re: Je Ne Regrette Rien   Je Ne Regrette Rien Icon_minitime7/9/2009, 16:10

Espada: Ei, see pole Death Note'i Misa. Misal ei ole ju T U K K A? See on minu isiklik Misa, lihtsalt nimi on näpatud(mida ma tavaliselt ei tee)^^
Bluebelli: Ma ei kavatse sellest lugu kirjutada...aga sellegipoolest.
Tagasi üles Go down
Keiti
Libelobasulg kõrva taga
Keiti


Female Postituste arv : 3579
Age : 30
Asukoht : Teispoolsuse 666.

Je Ne Regrette Rien Empty
PostitaminePealkiri: Re: Je Ne Regrette Rien   Je Ne Regrette Rien Icon_minitime7/9/2009, 16:13

mulle just meeldis see kaldkiri . Very Happy
ja muidugi tekst ise oli ka v2ga hea . :)
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Je Ne Regrette Rien Empty
PostitaminePealkiri: Re: Je Ne Regrette Rien   Je Ne Regrette Rien Icon_minitime7/9/2009, 17:39

Ma tahtsin midagi kaldkirjas proovida^^
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Je Ne Regrette Rien Empty
PostitaminePealkiri: Re: Je Ne Regrette Rien   Je Ne Regrette Rien Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Je Ne Regrette Rien
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
MEIE JUTUD :: Jutud :: Lühijutud ja mõtteterad-
Hüppa: